Ogłoszenia Bydgoszcz na Asymetrie.pl > Ślub i Wesele > Usługi ślubne > De Florist kwiaciarnia warszawa - przepiękne bukiety ślubne oraz okolicznościowe

de-florist-kwiaciarnia-warszawa-przepiekne-bukiety-slubne-oraz-okolicznosciowe

De Florist kwiaciarnia warszawa - przepiękne bukiety ślubne oraz okolicznościowe

Warszawa 01-248, Ul. Jana Kazimierza 64a/470 22.01.2018


Urodziny, imieniny, a także dzień babci, matki czy walentynki. Na każdą okazje odpowiedni bukiet przygotuje dla państwa nasza kwiaciarnia. Warszawa to miejsce naszej działalności i bezpośredniej aktywności. Specjalizujemy się w dostawie kwiatów do biur, restauracji czy pokojów hotelowych. Staramy się aby nasze bukiety w pełni oddały charakter pomieszczenia i sprawiły by było ono jeszcze bardziej przyjazne.

Wybierając kwiaty dla państwa zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami klienta i specyfiką pomieszczenia. Kolejną naszą specjalnością są wiązanki ślubne oraz kosze i kompozycje kwiatowe, które idealnie sprawdzą się w przypadku urodzin ważnej dla nas osoby lub jako sposób na wyrażenie uczuć. Na państwa życzenie wykonamy każde niemal zamówienie. Nie obca jest nam florystyka pogrzebowa, komunijna, stroiki świąteczne czy aranżacje tarasów i balkonów.

Więcej: kwiaciarnia warszawa.