Ogłoszenia Bydgoszcz na Asymetrie.pl > Dom i Ogród > Pozostałe dom i ogród > Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Archiwalne: Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

31.12.2019


Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma stawia na materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów doskonałej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, wiedząc świetnie, że często to od nich zależy uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. To właśnie dlatego oferuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/