Ogłoszenia Bydgoszcz na Asymetrie.pl > Praca > Praca za granicą > Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy

Archiwalne: Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy

16.05.2018

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie
Miejsce pracy: Wietze koło Hannoveru lub Haren

Zakres obowiązków:

– Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
– Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
– Kontrola jakości

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

– Umiejętności pracy w zespole
– Wytrzymałości fizycznej
– Mile widziany własny samochód
– Mile widziane pary

Na co możesz liczyć z naszej strony:

– Wynagrodzenie od 9,49€/h – zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich
– Komfortowe zakwaterowanie
– Tanie obiady na stołówce zakładowej
– Bezpłatną odzież roboczą
– Wsparcie polskiego koordynatora
– Możliwość zostania przejętym przez zakład

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50