Ogłoszenia Bydgoszcz na Asymetrie.pl > Praca > Praca za granicą > Wulkanizator w Borna Niemcy. 13€/h netto

Archiwalne: Wulkanizator w Borna Niemcy. 13€/h netto

07.04.2022

Jesteśmy niemiecką agencją pracy tymczasowej, wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i zatrudnianiu polskich pracowników budowlanych, do pracy na terenie Niemiec. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przejrzystość i zatrudnienie przez sprawdzonego, niemieckiego pracodawcę. Profesjonalizm jest naszą domeną. Aktualnie poszukujemy Wulkanizatora

Twoimi podstawowymi zadaniami będą np:

- wulkanizacja taśm przenośnikowych.

- drobne naprawy przenośników

- obsługa elektronarzędzi

W zamian oferujemy:

- Umowę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

- Możliwość zarobku 13 Eur/h netto

- Na prośbę organizujemy nocleg w pobliżu miejsca pracy

- Wsparcie polskojęzycznego kordynatora

- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

Od pracownika wymagamy:

- Znajomości języka niemieckiego

- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

- Gotowości do wyjazdu Samochód + prawo jazdy

abacent personalservice GmbH | Nikolaistr. 53 | 04109 Leipzig

Amtsgericht Leipzig HRB 15523

60 zł