Ta sprawa zmroziła krew w żyłach bydgoszczan i okrzyknięto ją "zbrodnią XXI wieku w Bydgoszczy". Z 29 na 30 maja 2008 roku w Bydgoszczy, w dniu swoich 33. urodzin, Dorota z zimną krwią zastrzeliła męża w domu na Osowej Górze. Mężczyzna wrócił do domu późno z pracy i nie złożył jej życzeń. Czy to skłoniło kobietę do podjęcia tak drastycznych działań? Szczegóły w artykule. O zbrodni opowie również dokument filmowy.
Przeczytaj więcej: https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/polskie-zabojczynie-dorota-k-bydgoszczanka-byla-na-liscie/ar/c1-9289957?kategoria=488
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Ostre riposty nauczycieli podstawówek. Bezczelni uczniowie doczekali się odpowiedzi
Polecamy
555 zł
655 zł
10000 zł
655 zł